Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


5 posters

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Otai Pon Paź 31, 2011 2:54 am

    Tak, wiem, że dopiero Halloween mamy, ale dzisiaj mnie natchnęło i...

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) 29wnps

    Ponieważ jestem adminem na dwóch forach i nie mogłam się zdecydować na którym forum to wprowadzić event ten będzie lizarsowo-johnnysowy - lizards.dl.pl oraz johnnys.dl.pl w akcji :D!

    Nasze forumowe Mikołajki nie będą wymagały kwoty pieniężnej, a odrobiny inwencji. Będziemy rozdawać sobie różną radosną twórczość - gify, wiersze, fanfiki, a nawet fanficki!, e-kartki, życzenia, dziwne zdjęcia kamerką internetową, tłumaczenia - wszystko XD!

    Jeśli chcemy brać udział w Mikołajkach na maila lizardsanna@gmail.com wysyłamy maila o tytule MIKOŁAJKI z wypełnionym kwestionariuszem:

    Drogi Mikołaju... (opcjonalnie XD)
    nick: (np. otai)
    e-mail: (np. ktoniewie@ocotuchodzi.wtf )
    co lubię: (np. placki, Kimurę)
    czego nie lubię: (np. placków, Kimury)
    o czym zawsze marzyłem: (np. o wycieczce na Hawaje, ładniejszej twarzy)
    co chciałbym, a czego nie chciałbym dostać: (np. nie czytam fanfików i wierszy, ale lubię rysunki, fotomanipy, cracksuby albo jakieś głupie zdjęcia)

    Wpisujcie jak najwięcej rzeczy, żeby osoba, która was dostanie miała mniejszy dylemat.

    Zgłaszanie trwa do 20.11.2011, żeby był czas przygotować prezenciki.

    21.11.2011 ja jako maszyna losująca przygotowuję sobie karteczki i będę losować kto komu przygotowuje prezent, a potem każdą osobę o tym informować mailowo. W ten sposób nikt nie będzie wiedział kto go wylosował i będzie niespodzianka ;D.


    Nie wiem czy jako organizator mogę brać udział, bo będę wiedziała kto mnie wylosował wcześniej, ale z drugiej strony prezent będzie niespodzianką, więc chyba nie powinnam sobie odbierać tej przyjemności?

    Do 3-4.12.2011 wysyłamy maila MIKOŁAJKI - GOTOWE z gotowym "prezentem", a ja rozsyłam (roznoszę ;D?) je do odpowiednich osób 6.12.2011. Tak, że jeśli chcecie możecie do końca pozostać anonimowi.

    Potem będzie można się pochwalić w tym temacie co się dostało i jak się z tym czuje. XD


    Może i prosty pomysł, ale dzisiaj mnie natchło i postanowiłam to wykorzystać XD.


    Ostatnio zmieniony przez Otai dnia Wto Gru 06, 2011 1:54 am, w całości zmieniany 3 razy
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Avalia Nie Lis 13, 2011 11:34 pm

    Na lizards widziałam, ze tłumów nie ma....szkoda nooo....bo pomysł bardzo fajny (no dobra, sama zostałam nakłoniona do wzięcia udziału w tym). Nie mniej mam nadzieję, ze jeszcze kilku chętnych się trafi heart2
    Kanako
    Kanako
    Junior


    Liczba postów : 269
    Dołączył/a : 06/03/2011
    Wiek : 30
    Skąd : 京都市

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Kanako Pon Lis 14, 2011 9:31 am

    Dodam tylko, że ten gif jest świetny. Daito XDDDD
    exia
    exia
    Debiut


    Liczba postów : 806
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : say what... KIELCEEEE!

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  exia Pon Lis 14, 2011 7:31 pm

    Wyskrobałam w końcu maila ale i tak nie wiedziałam co tam wpisać, więc hope, że wystarczy ten cały chaos XD
    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Otai Pon Lis 21, 2011 3:25 am

    Maszyna losująca zadziałała, nic nie kombinowałam tylko podesłałam tak, jak się wylosowało! Powodzenia w wymyślaniu prezentów, a gdyby był jakiś problem lub dodatkowe pytania to można pisać na maila i to jeszcze jakoś dograć ^-^ (ale nie ma opcji zmieniania osób).
    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Otai Nie Gru 04, 2011 7:16 pm

    A teraz przypominam, bo z 12 osób na razie tylko 5 mi przysłało prezenty!!
    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Otai Wto Gru 06, 2011 2:02 am

    W takim razie możecie teraz:
    - dopytywać kto był waszym Mikołajem, a może się przyzna (chyba, że nie chcecie)
    - chwalić/pokazywac prezenty, które dostaliście
    - napisać co myślicie o takiej akcji XD

    Zachęcam~~

    Ja z perspektywy Mikotaja mam nadzieję, że nic nie poplątałam przy wysyłaniu, sama zrobiłam jednego dodatkowego kriperskiego manipa Luce XD i mogę poprowadzić taką akcję jeszcze raz, ale chyba dam wcześniejsze terminy losowania, bo stresowanie się do ostatniej chwili czy ktoś dośle swój prezent czy nie było ekstremalne XD

    Bliźniaczy temat na lizardsowym tutaj: http://www.lizards-subs.pl/viewtopic.php?p=10175#10175
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Avalia Wto Gru 06, 2011 8:51 am

    Poczułam się jak true fangirl Takizawy XD to był piekny pejn...zwłaszcza bilecik mnie dobił :D

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Th_TforAvalia[informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Th_Ticket

    Nie wiem z którego forum mam mikołaja więc na obu uwzględnię to....Mikołaju ujawnij się XD I poślij mi te rysunek, ja to chce w realu XD
    Jenny-rose
    Jenny-rose
    Admin


    Liczba postów : 802
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : 関西地方

    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Jenny-rose Wto Gru 06, 2011 1:27 pm

    Ja dziękuje swojemu mikołajowi za uroczą tapteke i kartke
    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) 1800x800.th
    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Takuyapolecasinamikoaja.th


    i chciałam zaznaczyć że zostałam zabita fikiem o kawoholiku XDD Tzn. to jest pierwszy raz kiedy ktos napisal fika tylko dla mnie XDDDD thats y. <3

    Sponsored content


    [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!) Empty Re: [informacja] Mikołajki ! (odebrania na mailu!!)

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:52 pm