Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


5 posters

    [informacja] Zablokowane konto na MF

    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  riwethiel Sro Lip 25, 2012 11:06 am

    Chcialam tylko oglosic wszem i wobec, ze mediafire po 4 latach w koncu dobralo sie do mojego konta i zostalo ono usuniete. Wszystko co zauploadowalam na forum (lacznie z wczorajszymi tematami >__>) padlo i na razie nie mam w planach zadnego reuploadu. Sa pliki, ktore moga dzialac, bo moje drugie konto na MF wciaz zyje, ale beda to pojedyncze wypuszczki, takze przygotujcie sie na masowe "Shared Content Belongs to Suspended Account".

    Jezeli znacie jakies dobre, stabilne hosty to dajcie znac :)
    exia
    exia
    Debiut


    Liczba postów : 806
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : say what... KIELCEEEE!

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  exia Sro Lip 25, 2012 12:34 pm

    a więc jednak padło, co za smutek buuuu buuuu

    może by tak spróbować to filecloud.io ?:D
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  riwethiel Sro Lip 25, 2012 2:04 pm

    Obczailam to, ale ludzie sie skarza, ze cos mu sie pierdzieli z czytaniem IP i podmienia linki XD Sama zauploadowalam tam kilka plikow na probe i faktycznie - linkuje mnie do cudzych plikow, albo w kolko do tego samego, wtf >__>"
    Dyani
    Dyani
    Junior


    Liczba postów : 288
    Dołączył/a : 15/12/2009

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  Dyani Sro Lip 25, 2012 2:28 pm

    riwethiel napisał:Obczailam to, ale ludzie sie skarza, ze cos mu sie pierdzieli z czytaniem IP i podmienia linki XD Sama zauploadowalam tam kilka plikow na probe i faktycznie - linkuje mnie do cudzych plikow, albo w kolko do tego samego, wtf >__>"
    To prawda, zdarza mu się, ale czasami przy drugiej albo trzeciej próbie jest OK. Ja dość często z tego ściągam i takie przypadki zdarzają się rzadziej niż częściej (statystycznie, dla mnie), ale widocznie niektórzy mają odwrotnie.

    To może JumboFiles?
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  riwethiel Sro Lip 25, 2012 3:19 pm

    Z JumboFiles usuwaja pliki jezeli nikt ich nie sciaga przez okreslona ilosc dni :(

    *sighs* Coraz trudniej jest utrzymywac fandom przy zyciu ;< Sprobuje z FC, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Na razie i tak nie mam siły wszystkiego wrzucac od nowa T-T.
    lovegood
    lovegood
    Debiut


    Liczba postów : 870
    Dołączył/a : 18/12/2009
    Skąd : Tychy

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  lovegood Sro Lip 25, 2012 5:42 pm

    A torrenty? Nie bardzo wiem o co w tym chodzi, ale wspólnymi siłami może by się udało~ ;3 ankh XD
    haruka
    haruka
    Junior


    Liczba postów : 157
    Dołączył/a : 09/11/2010
    Skąd : Katowice

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  haruka Sro Lip 25, 2012 6:20 pm

    no też pomyślałam o torrentach... choć nie mam pojęcia, jak to działa...
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  riwethiel Sro Lip 25, 2012 6:43 pm

    Torrenty niestety odpadaja. Nie mam czasu zeby siedziec po 24h/doba z wlaczonym kompem i seedowac (moje lacze by padlo od tego), zeby ludzie mogli sciagac :/ Hosty sa szybsze i wygodniejsze pod tym wzgledem - sciagasz kiedy chcesz i z pewnoscia jest szybciej.
    haruka
    haruka
    Junior


    Liczba postów : 157
    Dołączył/a : 09/11/2010
    Skąd : Katowice

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  haruka Sro Lip 25, 2012 9:46 pm

    no a jakby się zorganizować większą grupą???
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  riwethiel Nie Lip 29, 2012 11:41 am

    Szczerze to watpie, zeby sie taka zebrala XD; Gdybym zapytala pewnie zglosilyby sie... 2 osoby? O ile w ogole, haha. Wydaje mi sie, ze forum jest za male, zeby bawic sie w takie rzeczy.

    Ciekawa jestem czy sytuacja z hostami sie kiedykolwiek ustatkuje ;<
    Dyani
    Dyani
    Junior


    Liczba postów : 288
    Dołączył/a : 15/12/2009

    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  Dyani Nie Lip 29, 2012 6:26 pm

    Ja też bym raczej nie stawiała na torrenty, one się sprawdzają jak dużo ludzi z różnych stref czasowych ściąga bo tak naprawdę mało komu się chce seedować.

    A może minus.com? Sama nie używałam, ale często widuję.

    Sponsored content


    [informacja] Zablokowane konto na MF Empty Re: [informacja] Zablokowane konto na MF

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:15 pm