Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


4 posters

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Sob Gru 12, 2009 8:53 pm

    Z radością ogłaszamy otwarcie na forum rekrutacji staffu :D

    Poszukujemy uploaderów (czyli ludzi, którzy posiadają -dużo- różnych goodsów związanych z JE i chcą się z nami nimi podzielić~) oraz opiekunów działów dyskusyjnych, którzy mają ochotę i możliwości aktualizować przyklejone tematy w działach poszczególnych zespołów. Serdecznie zachęcamy do współpracy~

    Aplikacje należy wysyłać do mnie (uploader) i Jenny-rose (opiekunowie działów)

    Uploader powinien podać następujące informacje:
    Nick, jak długo siedzisz w fandomie, jakie materiały możesz udostępnić uzytkownikom forum, dlaczego chcesz zostać uploaderem, numer buta, kolor szczoteczki do zębów, co jadłaś na śniadanie, którego Johnnsia byś chciała cosplayować.

    Opiekun działu dyskusyjnego powinien podać następujące informacje:
    Nick, jak długo siedzisz w fandomie, którego działu opiekunem chciałabyś zostać i jak długo interesujesz się danym zespołem, dlaczego chcesz zostać opiekunem danego działu, numer buta, twardość szczoteczki do zębów, w jakiej śpisz pozycji, którego Johnnsia byś chciała cosplayować.

    oraz udzielić odpowiedzi na poniższe pytania (opcjonalnie):
    - Ile Eito Rangerów potrzeba do wkręcenia żarówki?
    - Ile ruchów potrzeba żeby włożyć Hey! Say! JUMP do lodówki?
    - Ile ruchów potrzeba żeby włożyć Hey! Say! BEST do lodówki?
    - Kto pierwszy zerwie banana z drzewa Hey! Say! 7 czy Hey! Say! BEST?
    - Ile kur musieli oskubać członkowie Arashi do Shounen Club'u, w którym śpiewali "Truth" (można się pomylić o 3)

    Poprawne odpowiedzi na pytania są umieszone do wglądu w dziale staffu (dla tych, co się dostaną XD)
    More coming soon~ XD

    ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
    (także proszę się nie dziwić jeżeli dostaniecie odmowę D;)
    czajka
    czajka
    Junior


    Liczba postów : 198
    Dołączył/a : 17/12/2009
    Wiek : 36
    Skąd : Kato Kingdom

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  czajka Wto Gru 29, 2009 6:29 pm

    Riw, powiedz mi...czy ja tu też jestem uploaderem? Kolor pomarańczowy mam ale mam też status ("tańczący w tle"), który mi sie cholernie podoba i w sumie nie chciałabym go tracić, bo jestem ciekawa co jest dalej XD I fajniejsze to od takiego 'uploader'a' :P

    A ty z tym esejem to na serio? Miałam nadzieję, że moje stanowisko przejdzie ze mną na to forum :P
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Wto Gru 29, 2009 6:37 pm

    A to myslisz, ze pomaranczowy kolorek i dostep do dzialu z mediami to z nieba spadl? XD
    Zobacz sobie w indexie na dole jest legenda uzytkonikow (albo w menu "groups") i jak sobie tam w nie klikniesz to zobaczysz, ze jestes z grupie uploaderow~ A ranga taka Ci zostala, bo... nikt Ci jej nie zmienil XD I moze tak zostac jak chcesz~
    czajka
    czajka
    Junior


    Liczba postów : 198
    Dołączył/a : 17/12/2009
    Wiek : 36
    Skąd : Kato Kingdom

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  czajka Wto Gru 29, 2009 6:44 pm

    Jestem też w grupie Noobów i Memberów :P To poproszę, żeby ranga została! :D

    btw, ja tu przyszłam bo chce NEWS za niańkę robić :D
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Wto Gru 29, 2009 6:54 pm

    Ja tez jestem w Membersach i Noobsach XD Wszyscy sa~

    Aha, to myslisz, ze jak masz znajomosci w kadrze kierowniczej to dostaniesz opiekuna bez aplikacji? XD NEWS jest akurat wolny, wiec mozesz zostac, ale wypadaloby do Jenny napisac, zeby wiedziala ;] (bo ja sie tylko uploaderami zajmuje~)
    czajka
    czajka
    Junior


    Liczba postów : 198
    Dołączył/a : 17/12/2009
    Wiek : 36
    Skąd : Kato Kingdom

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  czajka Wto Gru 29, 2009 7:19 pm

    Słuchaj, ja się w PRL urodziłam. Pewne cechy we mnie pozostały i ciężko je wyplenić.

    Mam jej napisać, że jestem czy żebym była? :P
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Wto Gru 29, 2009 7:44 pm

    Napisz grzecznie, ze chcesz zostac i ze sie urodzilas w PRL'u, masz znajomosci w kadrze kierowniczej, kase w kopercie i pol litra w kieszeni jak nie chcesz wypelniac ankiety (choc powinnas XP)
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  Avalia Wto Gru 29, 2009 8:11 pm

    Czajka no nawet ja uzupełniłam te trzy ankiety, znaczy dwie na opikuna xD spoko nie gryzą xD Tylko uważaj bo czasem sprawdzają wiarygodność podanych danych (ah ten rozmiar buta) blink


    ...
    A dla czego ja mam wpisaną rangę Uploader a czajka nie ma??
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Wto Gru 29, 2009 9:12 pm

    Bo czajka nie chciala... jak chcesz to tez moge Ci zlikwidowac i bedziesz miala normalne XD
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  Avalia Wto Gru 29, 2009 9:25 pm

    piruecik napisał:Bo czajka nie chciala... jak chcesz to tez moge Ci zlikwidowac i bedziesz miala normalne XD
    YaY! A ciocia riw będzie taka miła? Avik bardzo ładnie prosi ^^


    Ostatnio zmieniony przez Avalia dnia Sro Sty 27, 2010 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  riwethiel Wto Gru 29, 2009 9:40 pm

    No i stalo sie XD sparkle
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  Avalia Wto Gru 29, 2009 9:41 pm

    piruecik napisał:No i stalo sie XD sparkle
    Te gwiazdki to od razu mi się skojarzyły z twoją żabką zamieniającą się w Ryo, ten sam rodzaj magii XD dziękuję ślicznie piruecik
    Yui69
    Yui69
    Piwniczka Johnny'ego


    Liczba postów : 25
    Dołączył/a : 01/02/2011
    Skąd : Tokyo/Chiba*.*

    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  Yui69 Sro Lut 02, 2011 7:46 pm

    Uploader
    Mój nick jak widać Yui69, w fandomie siedze już z jakieś 5 lat..jakie moge udostępnić materiały? hm..no różne od piosenek, soundtracków do mediów, magazynów itd. Dlaczego chce zostać upoadorem? a czemu takie trudne pytania? nie wiem poprostu chce nim zostać i udostępniać pliki które posiadam, zeby podzielic sie nimi z innymi:) wiem moze mały powód ale tak jest^^ mój numer buta, naprawde potrzebny?...no ok 38 he moja szczoteczka jest koloru pomarańczowego:P co jadłam na śniadanie.. płatki jak by pytali jakie do z miodem z biedronki xD A chciałabym cosplayować Yamapi'ego XD Tyle...plose przygarnijcie mnie:P

    Sponsored content


    [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów Empty Re: [rekrutacja] Uploaderzy i opiekunowie działów

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:22 pm