Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


2 posters

    [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Empty [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Pisanie  Avalia Czw Gru 15, 2011 6:53 pm

    O to ja! Wasz sparklacy Avik przybywa oznajmić, że z okazji zbliżających się świąt będziecie mieli możliwość wziąć udział w kolejnym wspaniałym Event'cie Johnnysowym!!!! check it out yo
     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Santa-Hat-psd202022-1



    Tym razem będzie się on składać z 3 gier:

    1. "Nazbyt sparklący Wujek" - gra dla urodzonych poszukiwaczy, którym nie straszne są zakamarki forum - ZASADY!!

    2. "Ozdabianie piwniczki" - gra dla kreatywnych i niezwykle twórczych osób XD - ZASADY!!

    3. "Wigilijna kolacja" - ostatnia zabawa dla miłośników planowania i gotowania ramen - ZASADY!!


    Ogółem to powinnam powiedzieć, że nie wykluczamy ponownie nagród rzeczowych dla najbardziej kreatywnych osób heart2 Gry nie są ze sobą powiązane, więc można w kazdej kategori być wyróżnionym *hug*
    Wiec powodzenia kochani i miłej zabawy heart2 heart2 heart2


    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Empty Re: [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Pisanie  Avalia Nie Sty 01, 2012 8:08 pm

    Saaaa....z małym poślizgiem ale przybywam laguna1

    Po pierwsze chciałam wszystkim podziękować za wzięcie udziału w grach z projektu JEŚ, o dziwo wyszło was więc niż na Halloweenowy evencie co mnie bardzo cieszy heart2 było w sumie we wszystkich zabawach 5 osób (czyli o 4 więcej niż się spodziewałam XD). Oczywiście wszyscy zainteresowani czekają na wyniki wszelakich gier (tak oczywiście).



    Tak więc w grze pierwszej "Nazbyt sparklący Wujek"
    (gra miała dwa etapy, w drugim trzeba było wymyślić prezent dla jednego wybranego juniorka blink )
    sparkle heart2 sparkle miejsce I: Aikee !! sparkle heart2 sparkle
    sparkle heart2 sparkle miejsce II: Eri Nais sparkle heart2 sparkle



    sparkle nutki sparkle nutki sparkle nutki sparkle nutki sparkle nutki sparkle nutki sparkle nutki sparkle


    W grze drugiej jak i trzeciej czyli "Ozdabianie piwniczki" oraz "Wigilijna kolacja"
    *hug* heart2 pierwsze i jedyne miejsce zdobywa Eri Nais heart2 *hug*


    TU znajdziecie wszystkie nadesłane prace blink


    Brawa dla osób które dzielnie walczyły ale nie dały rady z tych i innych względów ukończyć pierwszej gry (takie jak chechu, Yae czy octoinfini).
    A ja jeszcze raz dziękuję za jakie kolwiek zainteresowanie tym eventem XD


    Resztę spraw (nagrody) z uczestnikami omówię na PM czy innym komunikatorze
    chechu
    chechu
    Debiut


    Liczba postów : 523
    Dołączył/a : 06/11/2010
    Wiek : 30
    Skąd : Toruń

     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Empty Re: [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Pisanie  chechu Nie Sty 01, 2012 10:32 pm

    omnomnom zaraz zobaczę co to wytworzył 8D piruecik

    Dziękuję również, znów chwilę radości miałam szukając prezentów jak głupia XD szkoda że mi się nie udało ukończyc, ale mam nadzieję, że będę mogła się jeszcze wykazac 8D heart2 sparkle
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Empty Re: [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Pisanie  Avalia Nie Sty 01, 2012 10:51 pm

    chechu napisał:szkoda że mi się nie udało ukończyc, ale mam nadzieję, że będę mogła się jeszcze wykazac 8D heart2 sparkle
    Też mi szkoda, ze nie kazdy dał rade, tym bardziej, ze było bardzo dużo tych prezentów do odnalezienia *hug* a co do kolejnego wykazania się, to jak admini sami czegoś nie wymyślą, to ja postaram się to zrobić (o ile dostanę błogosławieństwo władz lol) i coś czuję, ze tym razem nie będzie to szukanie *aby zbyt monotematycznie nie było XD*

    Sponsored content


     [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011  Empty Re: [informacja] Johnnysowy Event Świąteczny 2011

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:15 pm