Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


2 posters

    Otwarcie części dyskusyjnej forum już po rejestracji

    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    Otwarcie części dyskusyjnej forum już po rejestracji Empty Otwarcie części dyskusyjnej forum już po rejestracji

    Pisanie  Otai Pią Wrz 28, 2012 10:21 am

    W sumie na lizardsowym ludzie jeśli chcą to się sami witają i wydaje mi się, że ten sposób miał większy sens kiedyś blink Myślę, że teraz spokojnie można by otworzyć część dyskusyjną forum od razu po rejestracji, żeby ludzie przejrzeli tematy zanim się przywitają, może im potem będzie łatwiej. A jak ktoś będzie łamał regulamin, bo go nie przeczytał to po prostu wypad i tyle. Taka propozycja, bo wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy to witanie się, żeby zobaczyć resztę forum przestało się odrobinę sprawdzać, z resztą najwięcej tematów jest teraz głównie informacyjnych, a dyskusji jest mniej, więc to chyba każdy zapisany użytkownik mógłby przeczytać.
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    Otwarcie części dyskusyjnej forum już po rejestracji Empty Re: Otwarcie części dyskusyjnej forum już po rejestracji

    Pisanie  riwethiel Pią Wrz 28, 2012 12:58 pm

    Ja jestem za : )

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:21 pm