Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


+6
katerui
Lena
Brzooska
Avalia
riwethiel
Otai
10 posters

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Otai Nie Kwi 08, 2012 9:16 pm

    Ponieważ w ostatnim czasie wszystkie audycje zrobiły się oficjalne, a my tęsknimy również za starą formą, która była bardziej socjalem forumowym postanowiłyśmy częściowo wrócić do zabawy w piątki \o/.





    KAŻDY PIĄTEK 20:30-22:30
    audycja Johnnysowa i spotkanie na chacie
    forumowy socjal


    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Sparkleiksde

    Nie jest to żadna oficjalna audycja, ale cotygodniowy event mający na celu wspólne spotkania na chacie johnnysowym (znajdującym się na dole forum, wystarczy się wejść i zalogować w trakcie audycji) doprawione rozrywką w postaci audycji (nienależącej do żadnego radia i tworzonej tylko dla naszej forumowej rozrywki.


    W audycji najważniejsi będą słuchacze i wasze dedykacje, ale żeby nie było nudno przygotowujemy dla was kilka stałych kącików!

    truskawka CYCE YAMAPIEGO - newsy Johnnysowe w całego tygodnia, z tym, że każde słowo "news" będzie zastąpione słowem "cyc"

    truskawka KĄCIK JUNIORKA - co tydzień będziemy publikować anonimowe wyznania Juniorków (ze zmodyfikowanym głosem) co muszą przeżywać w agencji.

    truskawka WRÓŻKA BUN-CHAN - sławny Johnnys Jr. z Kansai łączy się z kosmosem i odpowiada na pytania natury ludzkiej i przepowiada przyszłość. Jeśli macie nurtujące was pytania dotyczące waszego losu lub tajemnic wszechświata Bun-chan na nie odpowie.

    truskawka Ninomałe Szodałny - znane z poprzednich audycji Burakulalalandu nasze forumowe Johnnysy, wywiady z nimi oraz premiera najnowszych utworów.

    truskawka OKO YOKO - dokkiri, trolling pełną parą! Jeśli nie wstydzisz się bycia ztrolowanym zgłoś się do nas, a my chętnie przeprowadzimy z tobą wywiad! Niech użytkownicy forum się zaprezentują!

    truskawka ŁAJBA AIBY - czyli Aiba złota rączka będzie radzić wam jak poprowadzić stado pingwinów lub zamontować zlewozmywak - będziecie mogli zadawać mu pytania.


    To na razie tyle, wszystko jest jeszcze w fazie przygotowań, a przede wszystkim NIE MAMY NAZWY dlatego musicie pomóc nam ją znaleźć/wybrać.

    NA POCZĄTEK ZAPRASZAMY WIĘC DO WYPEŁNIENIA ANKIETY!!!
    Kliknij kliknij


    Więcej informacji już wkrótce.
    Co w ogóle myślicie o takim pomyśle?
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  riwethiel Nie Kwi 08, 2012 9:47 pm

    Social - nigdy nie bylo nic piekniejszego na tym forum *__*. I nie chce, zeby ginal gdzies na drugim planie, takze ja jestem za :D/ *hand up*
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Avalia Nie Kwi 08, 2012 9:49 pm

    Tez jestem bardzo za!! heart2
    Strasznie się cieszę na to i nie umiem doczekać heart2 sparkle heart2
    piruecik napisał:Social - nigdy nie bylo nic piekniejszego na tym forum *__*
    Haaaaai! Zgadzam się i podpisuje pod tym laguna1
    Brzooska
    Brzooska
    Debiut


    Liczba postów : 614
    Dołączył/a : 07/01/2010
    Wiek : 32
    Skąd : Dąbrowa Górnicza / Łódź

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Brzooska Nie Kwi 08, 2012 11:55 pm

    Jak najbardziej jestem za!
    Cóż, mój internet w akademiku jest okropny, i raczej nie będę mogła słuchać, ale na czacie chętnie pobędę :D
    avatar
    Lena
    Junior


    Liczba postów : 169
    Dołączył/a : 18/12/2009
    Wiek : 39
    Skąd : Łódź

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Lena Pon Kwi 09, 2012 12:48 am

    Tak szczerze to poprzednich audycji nie słuchałam, ale zawsze jesteem za za szalonymi inicjatywami:)

    Ankieta wypełniona:)
    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Otai Pon Kwi 09, 2012 12:54 am

    Myślę, że będzie mało słuchaczy, no bo to tylko incjatywa forumowa, poza tym często się będzie zdażało, ze jest coś innego (i z tego co wiem niektórzy w tym czasie słuchają audycji k-popowej) dlatego będziemy robić podcast, a przynajmniej kąciki, które będą nagrywane wcześniej będą zawsze udostępniane na forum ^^ ... dla potomnych XD
    katerui
    katerui
    Tańczący w tle


    Liczba postów : 97
    Dołączył/a : 15/12/2011
    Skąd : Katowice

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  katerui Pon Kwi 09, 2012 1:17 am

    będę napewno ! szczegolnie jesli mowa o cycach yamapiego :D [on nie wcale takich duzych]
    no i ogolnie ciesze sie ze powtalo takie radyjo z wylącznie Johnnysowimy 'pierdółkami' Yoko smajl
    lovegood
    lovegood
    Debiut


    Liczba postów : 870
    Dołączył/a : 18/12/2009
    Skąd : Tychy

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  lovegood Pon Kwi 09, 2012 11:35 am

    Trochę za tym tęskniłam~ ;D

    ankh XD
    Agniesia540
    Agniesia540
    Junior


    Liczba postów : 351
    Dołączył/a : 15/01/2011
    Wiek : 33

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Agniesia540 Pon Kwi 09, 2012 9:56 pm

    Popieram w stu procentach Sukiyanen
    avatar
    gadzior
    Tańczący w tle


    Liczba postów : 52
    Dołączył/a : 17/04/2011
    Wiek : 32
    Skąd : Rzeszów

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  gadzior Wto Kwi 10, 2012 11:43 pm

    Podoba mi się ten pomysł tym bardziej że poprzednich audycji nie słuchałam bo wtedy jeszcze nie wiedziałam co to są johnnys
    a opisy audycji są bardzo interesujące jestem lolipopem
    palmirka
    palmirka
    Tańczący w tle


    Liczba postów : 100
    Dołączył/a : 22/02/2010
    Wiek : 30
    Skąd : Tarnów

    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  palmirka Sro Kwi 11, 2012 5:21 pm

    powiadomienie na pocztę to cudowna rzecz uooo
    pamiętam, jak dawniej co piątek siedziałam i czekałam na audycję, później jakoś się rozeszło, odeszłam na jakiś czas od Johnnysów, ale teraz, skoro już jestem "wolna" to z chęcią do nich powrócę :D

    Sponsored content


    [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!! Empty Re: [ankieta] Forumowy socjal - audycja + spotkanie na czacie w piątki!!!

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:32 pm