Johnnyslalaland

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


5 posters

    [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Otai Wto Cze 15, 2010 9:36 pm

    No cóż, nie od dziś wiadomo o plotkach krążących na temat pary Go Morita i Ueto Ayi od 9 lat. W końcu przyznali też, ze są parą, ale nadal unikają pokazywania sie razem publicznie i rozmawiania o tym. Najnowsza plotka brzmi tak, jak w temacie - że ponoc sa plany ślubu na przyszły rok. Według plotki Aya powiedziała znajomej/mu , że planuje ślub w ich dziesiątą rocznicę.

    Cóż, zakładam temat tylko po to,zeby powiedzieć,ze by fajnie było gdyby plotka okazała się prawdą :D


    Ostatnio zmieniony przez Otai dnia Sro Wrz 22, 2010 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  riwethiel Wto Cze 15, 2010 9:48 pm

    Mysle, ze skoro od 9 lat sa razem to juz raczej nie plotka... ;D

    Wiesc nieco smieszna, choc jednoczesnie i fajna XD Zycze szczescia, lol.
    Sessho
    Sessho
    Debiut


    Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 32
    Skąd : z fanDOMu

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Sessho Wto Cze 15, 2010 10:32 pm

    Ja tam bym się bardzo ucieszyła, gdyby to się okazało prawdą~ Choć my z mamą już doszłyśmy do wniosku, że Go jest porządnie pod pantoflem Ayi. XD (Jak człowiek pomyśli, że w Himitsu ona mówiła o nim, to od razu się inaczej patrzy na jej słowa. Zaborcza kobieta XD)
    palmirka
    palmirka
    Tańczący w tle


    Liczba postów : 100
    Dołączył/a : 22/02/2010
    Wiek : 30
    Skąd : Tarnów

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  palmirka Wto Cze 15, 2010 11:42 pm

    Miło, nie powiem. Mimo że dopiero niedawno zaczęłam się zaznajamiać z V6, to jakoś go tak trochę polubiłam, więc dobrze mu życzę. Ayę też w miarę lubię, więc życzę im wszystkiego, co najlepsze Yoko smajl

    (czy ja jednak dobrze rozumiem, czy oni zaczęli się spotykać, jak ona miała 16 lat? XD)
    Avalia
    Avalia
    Gwiazda


    Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 34
    Skąd : mam wiedzieć?

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Avalia Sro Cze 16, 2010 7:29 am

    Ja ich oboje bardzo lubię to już w ogóle życzę szczęścia na przyszłość blink

    palmirka napisał:(czy ja jednak dobrze rozumiem, czy oni zaczęli się spotykać, jak ona miała 16 lat? XD)
    No na to by wychodziło XD widzisz w tym jakiś problem? XD
    Sessho
    Sessho
    Debiut


    Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009
    Wiek : 32
    Skąd : z fanDOMu

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Sessho Sro Cze 16, 2010 1:44 pm

    Dość wcześnie zaczęli się spotykać, ale i u nas tak bywa. Nawet często - bo to nie jedna moja koleżanka zaczęła chodzić z kimś kilka lat starszym, gdy miała te 17 lat czy coś.

    Zresztą, nikt nie wie i się nie dowie, co oni robili na jakim etapie związku i to ich sprawa.
    palmirka
    palmirka
    Tańczący w tle


    Liczba postów : 100
    Dołączył/a : 22/02/2010
    Wiek : 30
    Skąd : Tarnów

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  palmirka Sro Cze 16, 2010 2:38 pm

    nie o to mi chodziło :D raczej o to, że jak na taki młody wiek tyle ze sobą są, także gratuluję wielkiej miłości Yoko smajl
    Otai
    Otai
    Admin


    Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009
    Wiek : 37
    Skąd : z pudełka

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Otai Sro Wrz 22, 2010 11:33 pm

    Dzisiaj przeczytałam coś o rozstaniu tej pary - i najprawdopodobniej to juz oficjalne, ale zobaczymy jak przetłumacza tego niusa 8na pewno lepiej niż ja*
    riwethiel
    riwethiel
    Gokai Blue


    Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009
    Wiek : 33
    Skąd : Funky Town Osaka

    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  riwethiel Czw Wrz 23, 2010 12:41 am

    Nie bedzie malych Moritkow T.T

    Sponsored content


    [plotka]  Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie? Empty Re: [plotka] Ueto Aya i Morita Go wezmą ślub w przyszłym roku?/ EDIT: Rozstanie?

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:15 pm